<tbody id="jguv4"><pre id="jguv4"></pre></tbody>

  <legend id="jguv4"><pre id="jguv4"></pre></legend>
  <dd id="jguv4"><track id="jguv4"></track></dd>
  <em id="jguv4"></em>
  <em id="jguv4"></em>

 • <button id="jguv4"><object id="jguv4"><cite id="jguv4"></cite></object></button><dd id="jguv4"></dd>
 • <tbody id="jguv4"></tbody>

  Dyfisht? Bobbins me shpejt?si t? lart? dredha-dredha Machine BFBS-2A

  P?rshkrim i shkurt?r:

  Hyrje BFBS-Nj? seri Dredha-dredha makin? ?sht? pajisje plot?suese p?r makin? automatike g?rsheta afrikane, dredha-dredha tela,, fijeve dhe fije rreth bobbins m?nyr? t? barabart? dhe t? rregullt. T? seri kan? aks t? vet?m dredha-dredha makine me dy aks dredha makine, kat?r aks dredha-dredha makine etc.they kan? karakteristikat e m?poshtme: 1) vet?-stop kur telat, fije thyer ose bosh 2) vet?-stop kur paraprakisht dredha sasi, t? garantoj? ?do rrotull ka fijeve t? barabarta Kapaciteti panel 3) kontrolli ?sht? fiksuar n? l ...


  Detail Product

  Produkt Tags

  Prezantimi

  BFBS-Nj? seri Dredha-dredha makin? ?sht? pajisje plot?suese p?r makine automatike g?rsheta afrikane, teli dredha-dredha,, fije dhe thread rreth bobbins n? m?nyr? t? barabart? dhe t? rregullt. T? seri kan? aks t? vet?m dredha-dredha makine dyfisht? aks dredha makine, kat?r aks dredha-dredha makine etc.They kan? karakteristikat e m?poshtme:

  1) vet?-stop kur telat, fije thyer ose bosh

  2) t? vet?-stop kur paraprakisht dredha sasi, t? garantoj? ?do rrotull ka kapacitet fije t? barabarta

  3) panel kontrolli ?sht? fiksuar n? t? majt? t? makin?s .T? kuti duke mbajtur dhe potentionmeter t? kontrolluar shpejt?sin? e fijeve dredha-dredha

  4) vet?-stop kur thyer ose bosh, t? paguaj? rrot? kan? pajisje vet?-frenave

  ?

  Parametrat teknike

  ? BFBS-1A BFBS-2A BFBS-4A BFBS-4B
  Aksi RPM 1400RPM 1400RPM 1400RPM 1400RPM
  Motor Fuqia 0.55KW / 220V ?0.75KW / 220V ?1.5KW / 380V 1.1KW / 380V
  tension 220V / 50Hz 220V / 50Hz 380V / 220V / 50Hz 380 / 220V / 50Hz
  Moving Pitch 0.05-5.5MM (Miratimi rregullueshme kund?rv?nie polish bosht)
  rrotull Size Rrotull diamet?r D≤100MM rrotull gjat?si L≤280MM mund te percaktoje si k?rkes? t? klientit
  rrotull No

  1

  2

  4

  4

  Paguaj? Off rrot?

  ≤9

  ≤18

  ≤36

  ≤36

  Paguaj? Off rrotull Madh?sia ¢ ≤200MM H≤280MM (mund t? projektimit sipas k?rkes?s s? klientit)

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!
  学长跳D放在里面一晚上视频